Analýza zápasu Team Secret vs Fnatic na ESL ONE New York 2015 v Dotě 2

30. září 2015 v 12:27 |  Tipy a analýzy
ESL ONE

Turnaj ESL ONE New York 2015 se uskuteční o víkendu 3.10.2015 - 4.10.2015. Jedná se o lan turnaj s prize poolem přesahujícím 250 000 dolarů, kterého se zúčastní nejlepší Dota 2 týmy na světě. Začíná se rovnou vyřazovací fází, takže jde o všechno. Kdo prohraje, na turnaji končí. Hraje se BO3, tedy na dvě vítězné mapy.

Týmy

Team Secret má po nepříliš úspěšném Internationalu novou sestavu. Po TI5 zůstal v týmu pouze kapitán Puppey (jeden z nejzkušenějších hráčů a kapitánů na světě, který hraje support). Tým má dále nové hráče:
EternalEnvy (bývalý kapitán Cloud 9, který hraje carry),
Misery (Bývalý hráč Cloud9 i Team Secret, který hraje offline),
Pieliedie (hráč, který také jednu dobu působil v týmu Cloud9 a hraje support),
W33 (nejmladší a nejméně zkušený hráč týmu, který hraje mid).

V nové sestavě má Secret bilanci 3:0 v BO3 zápasech. Prohráli pouze jedinou mapu s Alliance a dokázali porazit silný VirtusPro 2:0. Tři zápasy nejsou dostatečné pro kvalitní odhad, jak dobrý bude Secret v nové sestavě. Zatím však působí velmi silně. V minulé sestavě docházelo k rozepřím mezi hráči a i to pravděpodobně stálo za brzkým vyřazením z TI5. Nová sestava se zatím jeví jako bez konfliktů.

V týmu Fnatic zůstal po TI5 pouze Ohio (hraje support) a Mushi (kapitán týmu, hrající mid). Nově angažovali hráče:
Black (bývalý hráč úspěšného týmu Vici Gaming, který hraje carry),
DJ (mladý hráč, který hraje offlane),
NET (hraje support).

V nové sestavě mají skvělou bilanci 7:0, včetně porážky týmu MVP Phoenix, který jako jediný dokázal vyhrát proti Fnatic alespoň mapu. Jinak však poražené týmy nepatří do světové špičky.

Pravděpodobnosti

Favoritem zápasu by měl být podle sestavy Team Secret i přes výbornou bilanci Fnatic v posledních zápasech. Podle žebříčků týmů na gosugamers je Team Secret na 1.místě a Fnatic na 18.mistě. První místo v žebříčku si však Team Secret vybojoval především ve staré sestavě. Rozhodně to však nebude mít lehké a teprve na ESL se ukáže, jak na tom oba týmy skutečně jsou. Pravděpodobnost na vítězství v BO3 odhaduji na Team Secret 66% a Fnatic 34%.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama